Odborný prodejce profesionální gastrotechniky, GastroRex- centrála Bratislava

GastroRex, s.r.o.

Miesto práce
GastroRex, Bratislava, Mlynské Luhy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
oktober 2017
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 3000 EUR/mesiac, výše platu je závislá na obratu a hosp. výsledcích pobočky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný prodejce profesionální gastrotechniky (sporáky, konvektomaty, myčky, fritézy, grily....) pro gastronomické provozy - restaurace, jídelny, občerstvení a další provozy společného stravování, (viz - www.gastrorex.sk ) na pobočce GastroRex s.r.o., Bratislava
Náplní týmové práce je:
- vyhledávání potenciálních zákazníků z řad provozovatelů restaurací, jídelen, barů,
kaváren,cukráren, rychlého občerstvení,
-jednání se zákazníkem,
-vypracování nabídky gastrotechniky, prodej gastrotechniky a péče o zákazníka.
Součástí práce je také organizovaní živých vaření - předvádění konvektonatů, holdomatů a jiné moderní gastrotechniky v rámci předváděcí místnosti GastroRex, centrála Bratislava ve spolupráci s profesionálním kuchařem společnosti GastroRex s.r.o.
Také administrativní práce spojené s obchodem - evidence nabídek, statistika prodeje, kontrola, ekonomické vyhodnocování uzavřených obchodů.
Finanční ohodnocení zejména z uzavřených a realizovaných obchodů a hospodaření pobočky GastroRex Bratislava.

Informácie o výberovom konaní

Pokud splňujete uvedená kritéria, zašlete svůj profesní životopis na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomie, obchod, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

obchodní- prodejní dovednosti, příjemné vystupování, flexibilita,orientace a záliba v gastronomii a přípravě jídel.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Firma Gastrorex, pobočky Košice, Bratislava, Banská Bystrica je obchodná firma, pôsobiaca na slovenskom a českom trhu od roku 2000 ako dodávateľ profesionálnej kuchynskej gastro techniky a gastro doplnkov pre gastronomické prevádzky a tiež ako projekčná a servisná organizácia na poli verejného stravovania.
Sme oficiálny dovozca ponúkaných značiek a priamo zastupujeme najmä nemeckého a talianskeho výrobcu profesionálnej gastrotechniky na Slovensku.
Medzi našimi realizáciami sú prevádzky, veľkokapacitné kuchyne, napríklad kuchyňa pre jadrovú elektráreň, hotelové reštaurácie, kaviarne, bary, ale aj malé fastfoody a rýchle občerstvenie.
Viac najdete na www.gastrorex.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2592437  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 3000 EUR/mesiac, výše platu je závislá na obratu a hosp. výsledcích pobočky