Reagujte bez životopisu

Pomocná sila do deli shopu a bistra

Gastronomia Bellandi SK s.r.o.

Miesto práce
Gorkého 6, Bratislava
Termín nástupu
ihned
600 EUR/mesiacĎalšie personálne ohodnotenie po zaškolení. Prerozdeľovanie tringeltov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme všestranného pomocníka do Pane&Olio Bratislava ( taliansky obchod s delikatesami a bistro). Ponúkame prácu v exkluzívnom prostredí talianskeho showroomu v mladom dynamickom teame, ktorý sa chce ďalej rozvíjať a napredovať. Ak máš vzťah ku gastronómii a chcel by si v tejto oblasti pracovať, si vhodný adept na túto pozíciu. Hľadáme milého, usmievavého a flexibilného človeka, ktorý rád komunikuje s ľuďmi, zaujíma sa o taliansku kuchyňu a nie je mu cudzia fyzická práca. Prax nie je nutná, no je dôležitá ochota a šikovnosť učiť sa nové veci. Náplň práce: pomocná sila pri príprave, servírovaní a vydávaní pokrmov, práca s pokladňou, predaj výrobkov a komunikácia so zákazníkom, pomocné práce v kuchyni, umývanie riadov a strojných zariadení, občasná práca v sklade, dodržovanie bezpečnostných a hygienických zásad a správnej výrobnej praxe

Raňajky a obedy zdarma, moderné nadčasové prostredie, zľavy na tovar v našom showroome. Komfortné zázemie. Sprcha. Možnosť pracovať s exkluzívnymi talianskými delikatesami.

V prípade záujmu nás kontaktujte zaslaním Vášho životopisu na mail: [email protected] alebo nás kontaktujte na tel.č. 0902291550.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre poriadok a precíznosť, skúsenosti s podobným zameraním, ochota napredovať a osvojovanie si nových skúseností, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie

Pane & Olio je nový deli shop s talianskými potravinami v centre Bratislavy. Spája sa tu autentickosť a originalita talianskych produktov s príjemným nadčasovým prostredím a atmosférou. Bližšie info si môžte pozrieť na našej web stránke www.paneolio.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1855298  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac