Zdravotnícky personál do nemecky hovoriacich krajín ( s diplomom )

Pese s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko
Termín nástupu
od ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2250 - 5000 EUR/mesiac, Podľa pozície a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Typické činnosti vykonávané na pozícii:

- Asistencia pri odborných lekárskych zákrokoch a vyšetreniach.
- Meranie a monitorovanie vitálnych funkcií pacientov.
- Podávanie injekcií a predpísaných liečiv pacientom.
- Odoberanie vzoriek biologického materiálu.
- Objednávanie pacientov na preventívne prehliadky a vyšetrenia.
- Vedenie zdravotnej dokumentácie.
- Umývanie, dezinfikovanie a sterilizovanie lekárskych nástrojov a pomôcok.
- Poskytovanie prvej pomoci v prípade núdze.

Ostatné pozície podľa odboru a kvalifikácie.

Nemecký jazyk sa vyžaduje pokročilý až aktívny

Zameranie, odbor vzdelania:

- Diplomovaná zdravotná sestra
- Skúška odbornej spôsobilosti

príplatky súvisiace so zákonmi v danej krajine. ( Príplatky za nočné, sviatky, nadčasy atď. )
práca na trvalý pracovný pomer.
pomoc pri hľadaní ubytovania.
dovolenka podľa zákona danej krajiny.
plat podľa krajiny a kvalifikácie:
Zdravotné sestry
Rakúsko: ca. 2500 €
Švajčiarsko: ca. 4000 €
Nemecko: ca. 2250 €

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:

- Podrobne rozpísaný životopis v nemeckom jazyku
- Fotografiu tváre
- diplomy a certifikáty
- skúška odbornej spôsobilosti

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

overený zahraničný zamestnávateľ.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky personál

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

- Príjemné vystupovanie na verejnosti
- Komunikatívnosť
- Empatia

Pese s.r.o - personálny servis
100 % Sprostredkovateľ = 100% Úspech

,,Wir sind die erste Wahl zu Ihrem nächsten Schritt,,

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1873648  Dátum zverejnenia: 19.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2250 - 5000 EUR/mesiac, Podľa pozície a kvalifikácie