Rozvoz stravy - vodič

Gastrogal - Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 89, Nitra-Mikova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná činnosť pozostáva:
Rozvoz stravy na miesto určenia podľa pridelenia zamestnávateľom v rámci mesta Nitry. Pracovná doba od 07:00 hod do 15:30 hod od pondelka do piatku. Alebo na skrátený úväzok od 7:00 do 13:30 hod. Každý tretí týždeň práca v sobotu, alebo v nedeľu od 7:00 do 12:00 hod. Raz za týždeň závoz nočných večerí od 20:30 hod do 21:00 hod. Činnosť je spojená s pomocnými prácami pri nakladaní stravy v rámci kuchyni, starostlivosť o vozidlo (čistenie) a každodenná kontrola. Práca vhodnejšia pre uchádzača vo veku od 25 do 45 rokov.

- krátkodobé pôžičky
- zálohové platby
- firemné vozidlo
- bezplatné stravovanie v rámci pracovného dňa
- iné po dohode so zamestnávateľom

Uchádzač pošle životopis mailom. V prípade vážneho záujmu o prácu pokiaľ spĺňate všetky predpoklady a máte prax v rozvoze jedál sa môžete informovať na tel. č. 0905/221 053 pán Gál

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť sa zaoberá spoločným stravovaním, rozvozu stravy a cateringu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1668190  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac