Kuchár/ka, čašník/čka

GASTRO - VIMAYLA s.r.o.

Reštaurácia STODOLA, OC TATRY, Teplická cesta 5142, 058 01 Poprad, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár - príprava hotových a minutkových jedál, zodpovednosť sa dodržiavanie výrobných postupov a HACCP, kontrola zásob
Čašník - obsluha zákazníkov, práca s hotovosťou, zodpovednosť za dodržiavanie HACCP

Spoločnosť prevádzkujúca reštaurácie STODOLA v ZOC MAX a OC TATRY príjme zodpovedných, pracovitých a spoľahlivých kuchárov a čašníkov.
Ponúkame veľmi výhodné pracovné a platobné podmienky s možnosťou ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

prevadzkovanie gastronomockych prevadzok.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1697138  Dátum zverejnenia: 21.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou