Recepčná, čašník/čašníčka, kuchár, chyžná, pomocná sila do kuchyne

Hotel *** Karpatský dvor

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Recepčná:
- práca na hotelovej recepcii,
- hľadáme milú a spoľahlivú osobu s logickým myslením, pohotovým reagovaním, reprezentatívnym vzhľadom, ktorej cieľom bude spokojnosť hosťa

Čašník/čašníčka:
- obsluha hostí v hotelovej reštaurácii
- komunikácia prevažne v anglickom alebo nemeckom jazyku

Kuchár:
-príprava medzinárodných jedál
-prax min. 3 roky

- možnosť bezplatného ubytovania aj stravovania
- dobré platové podmienky
- mladý kolektív

Miesto výkonu práce je Lozorno (15 pri Bratislave)

Informácie o výberovom konaní

- životopis s fotografiou zasielajte e-mailom na:
[email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných účastníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

- cieľom tejto ponuky je nájsť samostatného, spoľahlivého a zodpovedného zamestnanca so záujmom o svoju prácu.

- požadovaná prax na kuchára : 3 roky v odbore

- recepčná musí ovládať aktívne aspoň jeden z požadovaných jazykov

Miesto výkonu práce je Lozorno (15km od Bratislavy)

Spoločnosť GASTRO-PEN s.r.o. sa zaoberá hotelovými a reštauračnými službami.
Hotel *** Karpatský Dvor, Lozorno - 15 km od Bratislavy, na diaľnici smer Malacky z Bratislavy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 926474  Dátum zverejnenia: 29.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou