Samostatný kuchár na TPP

GASTRO LS, s.r.o.

Miesto práce
Dlhe diely, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denné menu, a la carte

Hľadáme šikovného samostatného kuchára do reštaurácie na Dlhých dieloch. Dá sa na Vás spoľahnúť? Varí Vám to? Ste samostatný, pritom tímový? Čiastočný neúspech Vás neodradí, ale posúva ďalej? Čistota pracovného priestoru je pre Vás samozrejmosťou a nie záťažou ? Tak hľadáme práve Vás. - Ponúkame pracovné miesto a možnosť dlhodobého zamestnania v prevádzke stabilnej spoločnosti s veľmi dobrými pracovnými podmienkami a pravidelným výplatným termínom, ktorá sa vyznačuje kolegiálnym a priateľským tímom ľudí.

Informácie o výberovom konaní

Ak zapadneš do kolektívu tvorivej kuchyne.
Potom hľadáme práve teba, a to v celej našej krajine!

U nás sa zajtra nevarí to isté čo dneska, nájdeš nás na jednabasen.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

4

znalosť technologických postupov pri príprave pokrmov
- zabezpečenie dennej prevádzky kuchyne
- samostatná príprava denného menu a a la carte jedál
- zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál
- orientácia na modernú kuchyňu

Spoločnosť pôsobí v oblasti gastronómie už dlhší čas, má niekoľko zabehnutých prevádzok, do ktorých hľadá spoľahlivých ľudí s chuťou pracovať a snaží sa im vytvárať vhodné podmienky na prácu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LS Gastro
pribišova
84100 Bratislava
ID: 554734   Dátum zverejnenia: 6.7.2017