Menučkový kuchár

Gastro House Šakal

Miesto práce
Nádražná 34, Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 140 EUR/mesiacČistá mzda 1500 EUR Možnosť platového rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky prijmeme kuchára, ktorého náplň práce bude:
príprava polievok a denného menu.

Pracovná doba: PO-PIA, od 05:30 do 14h

Strava a nápoje na pracovisku
Víkendy a sviatky voľné
Príjemný kolektív
Stabilné zamestnanie

Prosím, aby reagovali iba tí uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

PRAX NUTNÁ

Jedálna - restaurácia s 24-ročnou tradíciou ponúka výnimočné gastronomické zážitky so zdôraznením kvality a tradície. Naša reštaurácia je miestom, kde sa stretávajú chuťové skúsenosti a pohodlie, a kde sa oceňuje dlhoročná záväznosť k vysokému štandardu služieb. Hľadáme šikovného a nadšeného kuchára, ktorý sa chce pridať k nášmu tímu a prispieť svojimi kulinárskymi schopnosťami k ďalšiemu úspechu nášho podniku. Ak máte vášeň pre varenie a túžite pracovať v prostredí s bohatou históriou a tradíciou, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes!
Naša prevádzka Gastro House ŠAKAL sa nachádza v obci Ivanka pri Dunaji na Nádražnej ulici 34 v priemyselnej časti obce, cca 200m od železničnej stanice smerom na seneckú cestu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Hoos
Tel.: +421901700720
E-mail: poslať životopis
ID: 4791970  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 140 EUR/mesiac