Kuchár/Kuchárka

Gastro Galaxy, s.r.o.

Slovanské nábrežie, 841 01 Devín, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.04.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 EUR/mesiac, podľa funkčného zaradenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za organizáciu prevádzky kuchyne a kvalitu jedál
• Riadenie a koordinácia spolupracovníkov
• Plánovanie a kalkulácia jedál
• Zodpovednosť za kvalitu
• Pravidelné rokovania so všetkými spolupracovníkmi kuchyne
• Koordinácia, organizácia spolupráce a komunikácia
• Kuchár teplej kuchyne
• Práca v príjemnom a zaujímavom prostredí, mladý kolektív, výhodné platové podmienky, Možnosť platového rastu.
• priprava jedál, steaky, pasta, gril, šaláty

Kontaktujte nas prosím zaslaním životopisu mailom, alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár, časník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené odborné vzdelanie v odbore gastronómie alebo
cestovného ruchu
• Niekoľkoročné skúsenosti z rovnakej funkcie
• Skúsenosti s riadením tímu a ľudí
• Silná orientácia na tím a kvalitu jedál
• Flexibilita a odolnosť voči stresu, stála pripravenosť
• Znalosť anglického jazyka
• IT zručnosti (MS -Office)

• príjemné a priateľské vystupovanie
• komunikatívnosť
• serióznosť
• dochvílnosť
• pracovitosť
• absolvent hotelovej školy ( odbor: kuchár - čašník)
• požadovaná 5 ročná prax v odbore

Gastronómia - bar, reštaurácia

Velkokapacitná reštaurácia s letným barom priamo pod hradným bralom Devín s kapacitou do 160miest na sedenie letnej terasy.

NajVacPalac SUMMER RESTAURANT BAR DEVíN
Slovanské Nábrežie
841 10 Bratislava Devín

www.gastrogalaxy.sk
www.najvacpalac.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 683006  Dátum zverejnenia: 10.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 EUR/mesiac, podľa funkčného zaradenia