Výčepní/barman

Gastro Eurovea s. r. o.

Miesto práce
Pribinova 8, Bratislava
Termín nástupu
15.06.2021
850 EUR/mesiacPlat dohodou podľa skúseností a zručností od 850€ v čistom + tips

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o bar, príprava na dennú prevádzku
-zodpovednosť za podávanie nápojov hosťom počas pracovných smien
- presné zaznamenávanie objednávok
-používanie registračnej kasy
-tímová spolupráca a ochota pomôcť kolegom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

Koncept reštaurácií Kolkovna spája dohromady bohatú
a jedinečnú históriu českého pivovarníctva s moderným
životným štýlom, kde dynamická súčasnosť tradíciu
nepopiera, ale vzdáva jej hold. Pri návrhu interiéru
reštaurácie mal architekt predovšetkým na mysli hosťa,
ktorý už pri vstupe pocíti, že je vždy vítaný. Cieľom je
vytvoriť prostredie s jedinečnou atmosférou, v ktorom
sa budú všetci hostia cítiť dobre. V týchto reštauráciách
sa čapuje výhradne české plzenské pivo a podávajú sa
české kulinárske špeciality.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2705809  Dátum zverejnenia: 8.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac