Vedúci pekárenskej a cukrárenskej výroby

Gastro club, s. r. o.

Miesto práce
Hraničná 18, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riadenie výroby cukrárenských a pekárenských produktov
-navrhovanie nových výrobkov do sortimentu, príprava receptúr
-dohľad nad správnym využívaním surovín a technologických zariadení
-organizácia práce pekárov a cukrárov, sledovanie efektivity práce
Aktívna účasť vo výrobe:
-príprava surovín na výrobu cukrárenských a pekárenských produktov
-výroba širokej škály pekárenských a cukrárenských produktov
-dôsledné dodržiavanie receptúr, tvorba nových receptúr
-obsluha technologických zariadení
-dodržiavanie prísnych hygienických štandardov

-po úspešnom zapracovaní nadštandardné benefity
-práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
-zľavy na výrobky spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

pekár/cukrár

Vodičský preukaz

B

-prax v pekárenskej a cukrárenskej výrobe
-schopnosť riadiť a motivovať zamestnancov
-prehľad v sortimente pekárenských a cukrárenských výrobkov
-schopnosť prevziať zodpovednosť za bezproblémový chod výroby
-platný zdravotný preukaz
-vyučený v odbore
-zmysel pre poriadok a čistotu
-manuálna zručnosť
-zmysel pre detail
-spoľahlivosť
-kreativita

MOODS bakery&coffee:

Skvelý deň sa začína v Moods bakery & coffee, ktorá má k dnešnému dňu 4 prevádzky v Bratislave s vlastnou výrobou. Či sa už rozhodnete pre krehké pečivo ešte horúce z pece, alebo pre šálku kvalitnej kávy, alebo fantastické raňajky, niet lepšieho miesta, kde začať deň.

MOODS bistro:

Čerstvé raňajky, chutné delikatesy na rýchly obed, sandwich, domáci koláč, alebo chlieb a pečivo pečené priamo vo vlastnej pekárni.
Staňte sa súčasťou nášho teamu Moods. Tešíme sa na Vás!

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti: Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Informácie o výberovom konaní :Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2321048  Dátum zverejnenia: 9.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné platové podmienky