Kuchár - denné menu/ a la carte, pizza

GASTRO - CATERING LNY s. r. o.

Miesto práce
Bratislava - Staré mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 - 900 EUR/mesiac, Spresnenie platových podmienok na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
-Príprava a výdaj jedál – a la carte (príprava minútkových jedál),
-Zodpovednosť za finálnu úpravu hlavného jedla a servírovanie jedla z denného menu alebo jedálneho lístka,
- príprava pizze
-Objednávanie a príjem tovaru do kuchyne,
-Zodpovednosť za plynulý chod kuchyne,
-Zodpovednosť a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie,
-Dohľad nad kvalitou jedál a dodržiavanie HACCP,
-Zabezpečenie bezproblémového chodu kuchyne,
-Prax na danej pozícii výhodou,
-Sledovanie zásob,
- Zodpovedá za dodržiavanie čistoty a hygienických predpisov,
- Sledovanie dátumu spotreby,

Bližšie informácie budú poskytnuté na pohovore, vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Dobré finančné ohodnotenie,
príjemné pracovné prostredie,
možnosť kariérneho rastu,
možnosť sebarealizácie,
príjemný kolektív,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Spoločnosť pôsobiaca v gastro-segmente. Spoločnosť zastrešuje cateringové akcie, zabezpečenie chodu reštauračných zariadení a kaviarní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1613467  Dátum zverejnenia: 24.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 EUR/mesiac, Spresnenie platových podmienok na pracovnom pohovore