Asistentka riaditeľa, podpora predaja

GASTMA, s.r.o.

Miesto práce
Sidlo firmy, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.08.2014
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 800 EUR/mesiac, podľa výsledkov práce a firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistentka riaditeľa a podpora predaja v chápaní našej malej firmy znamená človek, ktorý bude univerzálny. Cieľom je úplne odbremeniť riaditeľa od operatív a administratívy. Druhou náplňou bude starostlivosť o databázu, organizovanie obch. stretnutí, komunikácia so zahraničím, kontrola dodržania termínu dodávok, pomoc pri personalistike, organizovanie PR akcii, starostlivosť o weby atď

Výhodne zodpovedajúce prostredie malého tímového pracovného kolektívu. Možnosť ďalšieho štúdia a vzdelávania.

Žiadam o zaslanie životopisov s doporučením aj s fotkou, na uvedenú firemnú adresu mailom. Poprosím, aby sa hlásili len uchádzačky, ktoré ovládajú uvedené predpoklady. Komunikovať budeme s tými, ktoré vyhovujú požiadavkám do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

asistentka riaditela

Počet rokov praxe

3

Sme tím profesionálov pre kuchyne a bary, sme tiež nadšenci pre dobré jedlo, skvelú kávu a chutné nápoje. Chceme dať slovenskej gastronómii lepšiu budúcnosť a vyzdvihnúť prevádzky na Slovensku na vyššiu úroveň.

Ponúkame istotu fungujúcej gastronómie v gastro prevádzke.

www.gastma.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 684049  Dátum zverejnenia: 21.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 800 EUR/mesiac, podľa výsledkov práce a firmy