Office manager (personálne oddelenie, recepcia)

GASTMA, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Termín nástupu
asap, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základ + odmena závislá od výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Očakávate viac ako len bežné, motivuje Vás výzva a príležitosť vedomostne rásť? Personalistika a komunikácia môžu byť oblasťami naplnenia Vašich ambícií? Staňte sa súčasťou nášho tímu. Na pozíciu office manager prijmeme novú členku tímu, ktorá je samostatná, schopná výbornej produkcie, s ochotou prevziať zodpovednosť za zverené oddelenia.
Čo od Vás očakávame:
- personálne zložky (karty), príprava zmlúv, kontrola štatistík a reportov;
- tvorba, kontrola a administratíva náplní prác, popisov pozícií, smerníc;
- asistencia výberových procesov, koordinácia procesov po nástupe nového zamestnanca;
- zabezpečenie plynulého chodu recepcie spoločnosti po stránke administratívnej, organizačnej;
- prijímanie a vybavovanie telefonátov, mailov aj v angličtine;
- asistencia vedeniu spoločnosti;

- plná podpora zvyšovania Vašej odbornosti a zručností pravidelným vzdelávaním;
- práca vo výbornom tíme, kvalitné pracovné prostredie;
- profesionálne zapracovanie - riadny adaptačný proces;
- príležitosť rásť, odmeňovanie ochoty urobiť viac ako sa očakáva;
- stabilné miesto v prípade plnenia očakávaných výsledkov;
- zamestnanie na TPP v spoločnosti s dlhoročne významnou pozíciou na trhu;

Na túto pozíciu prijmeme kandidátku/kandidáta, ktorá/ý sa vie preukázať vynikjúcimi výsledkami na podobnej pozícii z minulých zamestnaní, má chuť iniciatívne sa podieľať na rozvoji firmy, a tak prispievať k jej rastu, dokáže si budovať a udržiavať dobré vzťahy s obchodnými partnermi.

Máte blízko k službám, organizácii, administratíve a recepcii predovšetkým obchodných spoločností? Práve v tejto oblasti plánujete realizovať svoje ambície? Nevadí Vám vysoké pracovné nasadenie a práca v tíme? Ste tá/ten koho hľadáme. Odmenou Vám bude možnosť stať sa stálym členom spoločnosti s plnou podporou a perspektívou Vášho profesného rozvoja.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradená/ý do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis.
Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti GASTMA, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- podmienkou sú preukázateľné výborné výsledky z minulosti, REFERENCIE;
- výborná komunikácia, analytické myslenie, dôslednosť a stálosť;
- ochota a záujem pomáhať, tímový hráč;
- silný záujem o štúdium a osobný rozvoj;
- schopnosť prekonávať prekážky, sebadisciplína a vytrvalosť;
- aktívna angličtina;

Sme tím profesionálov pre kuchyne a bary, sme tiež nadšenci pre dobré jedlo, skvelú kávu a chutné nápoje. Chceme dať slovenskej gastronómii lepšiu budúcnosť a vyzdvihnúť prevádzky na Slovensku na vyššiu úroveň.

Ponúkame istotu fungujúcej gastronómie v gastro prevádzke.

www.gastma.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2977047  Dátum zverejnenia: 16.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ + odmena závislá od výkonov