Obchodný reprezentant - gastro technika

GASTMA, s.r.o.

Miesto práce
Východná časť Slovenska, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02-03/2015 resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca spočíva v priamom predaji špecializovanej gastronomickej techniky (konvektomatov) a ďalšej gastronomickej techniky do reštaurácii, barov, jedálni, závodných kuchyň atď.

1. Získavanie skúseností s najkvalitnejšou gastrotechnikou v Európe
2. Návštevy výstav a školení u výrobcov
3. Príspevok na cestovné
4. Po skúšobnej dobe dostanete zamestnanecké výhody
5. Dobré odmeňovanie bez určenia stropu podmienené výsledkami

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti posielajte na email: [email protected]
Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície Obchodný reprezentant - gastro technika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Ochota učiť sa a plniť vysoké ciele
- Prax na pozícii obchodného reprezentanta : min. 3 roky
- Vlastné auto
- Chuť zarobiť peniaze

Sme tím profesionálov pre kuchyne a bary, sme tiež nadšenci pre dobré jedlo, skvelú kávu a chutné nápoje. Chceme dať slovenskej gastronómii lepšiu budúcnosť a vyzdvihnúť prevádzky na Slovensku na vyššiu úroveň.

Ponúkame istotu fungujúcej gastronómie v gastro prevádzke.

www.gastma.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 296503  Dátum zverejnenia: 9.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou