Obchodný reprezentant - kuchár s praxou. Staň sa súčasťou nášho tímu!

GASTMA, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
november 2015 resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priamy predaj špecializovanej gastronomickej techniky (konvektomaty a iné…)
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom pri navrhovaní a realizácii nových profesionálnych kuchýň a poradenstvo v oblasti profesionálnej gastrotechniky - konvektomaty, pece, varné zariadenia a chladiaca technika a pod.
- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov v oblasti gastro
- pravidelné návštevy, udržiavanie a rozvoj kontaktov s klientami
- práca s firemnou databázov, pravidelný reporting
- sledovanie obchodného potenciálu trhu a aktivít konkurencie
- zaisťovanie dlhodobého nárastu predaja našich produktom
- účasť na firemných akciách pre zákazníkov

- miesto výkonu práce - Východné Slovensko

Ponúkame:
- Získavanie skúseností s najkvalitnejšou gastrotechnikou v Európe
- Návštevy výstav a odborných školení u výrobcov
- Firemný telefón
- Zabezpečené stravovanie
- Administratívna podpora pri vypracovaní cenových ponúk
- Kompletná podpora zo strany celého nášho tímu
- Dobré odmeňovanie bez určenia stropu podmienené výsledkami
- Podpora pri zdokonaľovaní predajných znalostí zo strany priameho nadriadeného

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Váš životopis na email: [email protected]

Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície Obchodný reprezentant – kuchár s praxou.
Požadujeme od každého uchádzača uviesť a zaslať min. 2 referencie !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

3

- veľmi dobré komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- vytrvalosť, sebadisciplína a samostatnosť
- skúsenosti a kontakty v odbore veľkou výhodou
- ochota učiť sa a plniť vysoké ciele
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť pracovať individuálne aj v tíme
- silná orientácia na výsledky

Sme tím profesionálov pre kuchyne a bary, sme tiež nadšenci pre dobré jedlo, skvelú kávu a chutné nápoje. Chceme dať slovenskej gastronómii lepšiu budúcnosť a vyzdvihnúť prevádzky na Slovensku na vyššiu úroveň.

Ponúkame istotu fungujúcej gastronómie v gastro prevádzke.

www.gastma.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2199486  Dátum zverejnenia: 23.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou