Čašník

Gastaccom, s.r.o.

Prievozská 4/B, 82109 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník - obsluha hostí v reštaurácií zameranej na taliansku kuchyňu. Pracovná doba pondelok - piatok.

pitný režim, zamestnanecká strava, pracovný odev

práca v malom kolektíve s možnosťou osobnostného rastu a uplatnenia vlastnej kreativity
kontaktná osoba - p. Slaninová

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

spoločnosť pôsobiaca v oblasti gastronómie, zaoberajúca sa prevádzkovaním stravovacích zariadení príjme pracovníkov do reštaurácie v Bratislave - Apollo BC II, Prievozská 4/B

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1883660  Dátum zverejnenia: 22.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou