Stavbyvedúci

GASK, s.r.o.

Miesto práce
Pusté 861, 013 22 Rosina, Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedať za realizáciu stavby v čase, rozsahu a kvalite podľa zmluvy s objednávateľom a v zmysle platných technologických a ďalších predpisov,
• v súčinnosti so stavebnou prípravou realizovať výber pracovných síl a subdodávateľov,
• riadiť a kontrolovať robotníkov na stavbe,
• zabezpečovať dodržiavanie BOZP na stavbách,
• objednávať stavebný materiál a vykonávať kontrolu jeho spotreby,
• viesť a pravidelne aktualizovať stavebný denník a komplexnú dokumentáciu stavby,
• pripravovať harmonogram stavby a jeho aktualizáciu,
• v súčinnosti so stavebnou prípravou pripravovať poklady pre fakturáciu za stavbu,
• v súčinnosti so stavebnou prípravou vykonávať kontrolu všetkých nákladových dokladov na príslušnú stavbu,
• komunikácia so stavebným dozorom,

• služobné motorové vozidlo,
• mobilný telefón, PC,
• firemné mimopracovné aktivity

Ak spĺňate vyššie uvedené kritériá a pozícia Vás zaujala, pošlite nám svoj životopis v SJ na dole uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme Vám veľmi pekne za zaslanie Vášho životopisu, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• schopnosť riadiť ľudí,
• samostatnosť, zodpovednosť,
• odolnosť voči stresu,
• znalosť čítania projektovej dokumentácie

Spoločnosť sa zaoberá komplexnou výstavbou, rekonštrukciami a úpravami objektov, verejných priestranstiev, rodinných domov a bytov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2891486  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou