Personalista

GAS product & services a.s.

Miesto práce
Tuhovská 1, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výber zamestnancov do spoločnosti
- Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní
- Príprava pracovných zmlúv a dokumentov súvisiacich s pracovným vzťahom zamestnancov
- Spracovanie dochádzok spoločnosti pre mzdové oddelenie
- Spracovanie reportov v oblasti personalistiky
- Kontrola personálnych nákladov vs. plán
- Kontroluje platnosť legislatívy a nastavuje s tým súvisiace procesy
- Zodpovednosť za archiváciu dokumentov
- Komunikácia s príslušnými orgánmi vo veci kontroly
- Spracovanie modelov odmeňovania
- Evidencia a prideľovanie pracovných pomôcok zamestnancom
- Nastavenie procesov v spoločnosti súvisiacich s personálnymi záležitosťami.
- Spoločnosť obsadzuje pracovnú pozíciu pre kapacitu personalistiky do 200 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

min. 3 roky praxe v oblasti personalistiky , vysokoškolské vzdelanie, otvorený, komunikatívny, cieľavedomý

Spoločnosť Gas Product & Services je sieťou prevádzkujúca 21 čerpacích staníc na Slovensku.
Vyznačujeme sa výnimočnosťou, kvalitou obsluhy,osobitým dizajnom čerpacích staníc.
Naším cieľom je poskytovať zákazníkom zážitok a pozitívnu zákaznícku skúsenosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tuhovská 1
83107 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727503   Dátum zverejnenia: 19.9.2016