Senior .NET Developer

Garwan k.s.

Miesto práce
Bratislava, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
do 5 000 EUR/mesiac pri TPP (podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš nový kolega sa bude podielať na vývoji aplikácie pre proces získavania vodičských preukazov, od počiatočných kurzov až po záverečné skúšky. Jedná sa o spoluprácu s jednou z najväčších firiem pôsobiacich na rakúskom trhu vôbec.

Miesto výkonu práce je Viedeň a Bratislava v pomere 3:2.

- motivujúce platové podmienky
- práca na projekte pre jednu z najväčších spoločností na rakúskom trhu
- flexibilný pracovný čas
- možný čiastočný home-office
- bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka

Svoje žiadosti spolu so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
SQL - Základy

Počet rokov praxe

3

- min. 3 ročná prax v .NET, Entity Framework, MSSQL, ASP.NET
- výhodou je znalosť WCF, MSBuild
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- proaktivita, analytické myslenie, flexibilita

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2784762  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 5 000 EUR/mesiac pri TPP (podľa skúseností uchádzača)