Senior Project Manager

Garwan k.s.

Miesto práce
Palackého 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nového kolegu, ktorý má značné skúsenosti s vedením projektov v rámci oblasti IT. Spolupracujeme so slovenskými, ale aj zahraničnými (prioritne rakúskymi) klientmi.

Náplň práce:
- vedenie IT projektov z rôznych oblastí
- koordinácia projektu od jeho začiatku až po ukončenie
- príprava projektového plánu
- plnenie cieľov projektu v rámci kvalitatívnych, časových a rozpočtových plánov
- vedenie programátorského tímu
- organizácia a riadenie projektových meetingov

Sme mladý 28 členný tím s priateľskou a neformálnou atmosférou.

Navyše ponúkame:
- motivujúce platové podmienky,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť práce na čiastočný home - office,
- MultiSport karty,
- chillout zóna priamo vo firme,
- hardware podľa vlastného výberu,
- sick day,
- pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky ...
- bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka,
- dostupné vzdelávanie vo forme literatúry, konferencií, workshopov ...

Svoje žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

- prax v project manažmente v oblasti IT minimálne 3 roky
- PMP/ Prince 2 certifikácie výhodou
- znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou (v prípade aktívnej nemčiny anglický jazyk nie je podmienkou)
- dobré komunikačné zručnosti
- systematickosť, analytické myslenie, proaktivita

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2777649  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou