Senior Front-End (NodeJS/Angular) Developer

Garwan k.s.

Miesto práce
Viedeň/Bratislava, Bratislava, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3000 - 6000 EUR/mesiac, podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Garwan tím hľadá nového kolegu, ktorý už má značné skúsenosti s vývojom v JavaScripte. Úspešný kandidát sa bude podieľať na projekte situovanom vo Viedni, ktorý je zameraný na oblasť logistiky. Jedná sa o spoluprácu s jedným z najväčších rakúskych zamestnávateľov vôbec.

- motivujúce platové podmienky
- práca pre jednu z najväčších spoločností na rakúskom trhu
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z domu (1 deň v týždni)
- plne hradené kurzy angličtiny a nemčiny (2 hod. týždenne)
- možnosti ďalšieho vzdelávania
- MultiSport karta

Svoje žiadosti spolu so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3 roky skúseností s vývojom komplexných aplikácií v JavaScript prostredí
- skúsenosti s technológiami Angular 2/Angular 4 alebo NodeJS
- znalosť Typescript je výhodou
- znalosť UX Design je vítaná
- praktické skúsenosti s web technológiami HTML5 a CSS3
- znalosť ďalších web technológií (Webpack, Less/Sass, Browserify, …) výhodou
- schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku
- proaktivita, analytické myslenie, flexibilita

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2281277  Dátum zverejnenia: 12.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 - 6000 EUR/mesiac, podľa skúseností uchádzača