Junior HR Specialist

Garwan k.s.

Miesto práce
Palackého, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.9.2015 alebo skôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového šikovného kolegu alebo kolegyňu so skúsenosťami a záujmom o HR. Voľné miesto zaplní človek, ktorý rád prijíma výzvy so 100% nasadením, zodpovedný a kreatívny, je ochotný učiť sa a nadchnúť sa pre nové výzvy.

Náplňou práce bude:
• aktívne vyhľadávanie vhodných uchádzačov na pracovné pozície v spoločnosti
• organizovanie výberových konaní
• vedenie pracovných pohovorov, testovanie kompetencií a znalostí
• príprava podkladov pre spracovanie miezd
• spracovanie personálnej agendy a komplexná správa osobných zložiek zamestnancov
• starostlivosť o zamestnancov - organizácia firemných akcií, zlepšovanie pracovného prostredia, atď.
• sledovanie zmien v oblasti zákonníku práce a ich následná implementácia do praxe

Sme mladý 22 členný tím s priateľskou a neformálnou atmosférou. Navyše ponúkame:

Flexibilný pracovný čas
Možná práca z domu
Výhodné platové podmienky a odmeny (na základe pracovných výkonov)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 29.8.2015

Svoje žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2205196  Dátum zverejnenia: 31.7.2015