Junior Marketing Specialist

Garwan k.s.

Miesto práce
Palackého, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.09.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového šikovného kolegu alebo kolegyňu so skúsenosťami a záujmom o marketing. Voľné miesto zaplní človek, ktorý rád prijíma výzvy so 100% nasadením, zodpovedný a kreatívny, je ochotný učiť sa a nadchnúť sa pre nové výzvy.

Náplňou práce bude:

• Príprava a realizácia marketingovej stratégie spoločnosti
• Podieľanie sa na zvyšovaní konkurencieschopnosti a získavaní nových klientov
• Správa sociálnych sietí Facebook, Google+, Twitter, Linkedin
• Vytváranie obsahu, sledovanie a implementácia nových trendov, návrhy nových foriem a spôsobov komunikácie

Sme mladý 22 členný tím s priateľskou a neformálnou atmosférou. Navyše ponúkame:

Flexibilný pracovný čas
Možná práca z domu
Výhodné platové podmienky a odmeny (na základe pracovných výkonov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Google Analytics - Základy
Google Ads - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť so správou web stránok
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• Zmysel pre detail, spoľahlivosť, cieľavedomosť, analytické myslenie

Výhodou sú praktické skúsenosti, samostatnosť pri riešení úloh a chuť učiť sa

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2203497  Dátum zverejnenia: 30.7.2015