Senior iOS Developer

Garwan k.s.

Miesto práce
Palackého 4, 811 02 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nového šikovného kolegu so značnými skúsenosťami s programovaním pre iOS platformu. Aktuálne rozbiehame projekty z viacerých oblasti, napr. vývoj sociálno-inzertnej siete, chat aplikácie alebo aplikácie na spravovanie objednávok pre reštauračné zariadenia. Spolupracujeme so slovenskými, ale aj zahraničnými (prioritne rakúskymi) klientmi.

Naše pracovné nasadenie podporujeme skvelou kávou, dopĺňame futbalovými turnajmi, skvalitňujeme vzdelávaním a ventilujeme pravidelnými teambuildingmi. :)

Sme mladý 28 členný tím s priateľskou a neformálnou atmosférou.

Navyše ponúkame:
- motivujúce platové podmienky,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť práce na čiastočný home-office,
- MultiSport karty,
- chillout zóna priamo vo firme,
- hardware podľa vlastného výberu,
- sick day,
- pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky ...
- bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka,
- dostupné vzdelávanie vo forme literatúry, konferencií, workshopov ...

Svoje žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- Swift - pokročilý
- Objective-C - mierne pokročilý
- kreativita a zodpovednosť
- samostatnosť pri riešení úloh a chuť učiť sa

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2120028  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody