PHP Developer

Garwan k.s.

Miesto práce
Palackého, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.09.2015 alebo skôr
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového šikovného kolegu so skúsenosťami v PHP. Voľné miesto zaplní človek, ktorý rád prijíma výzvy so 100% nasadením, je zodpovedný a kreatívny, je ochotný sa učiť a nadchnúť sa pre nové technológie.

Náplňou je programovanie v PHP a MySQL, návrh nových funkcionalít a ich implementácia.

Sme mladý 18 členný tím s priateľskou a neformálnou atmosférou. Navyše ponúkame:

Flexibilný pracovný čas
Možná práca z domu
Výhodné platové podmienky a odmeny (na základe pracovných výkonov)

Svoje žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Veľkou výhodou je znalosť frameworku Nette
Ďalšou výhodou sú tiež skúsenosti s vývojom webových aplikácií založených na CMS Drupal, Joomla, Wordpress, ...

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2120026  Dátum zverejnenia: 2.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa znalostí kandidáta