Grafik pre webdizajn a dizajn mobilných aplikácií UX/UI

Garwan k.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Grafik pre webdizajn a dizajn mobilných aplikácií UX/UI.
Náplň práce:

- Podieľanie sa na návrhoch kreatívneho spracovania vizuálnej časti webstránok
- Teoretická aj praktická znalosť princípov “user interface design” a “usability design” mobilných aplikácií
- Realizácia a implementácia navrhovaných zmien
- Úzka spolupráca s programátormi

Výhodné platové podmienky
Práca s novými technológiami
Flexibilný pracovný čas

Portfólio prác spolu s CV a motivačným listom zašlite na nižšie uvedený e-mail.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, spĺňajúci požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Expert

Počet rokov praxe

2

- záľuba v peknom, modernom a čistom dizajne webov a mobilných aplikácií
- kreativita a zmysel pre detail
- precíznosť a domýšľanie projektov do posledného detailu
- rozumieť princípom používateľských rozhraní webu, mobilných aplikácii a základom ich použiteľnosti
- práca v tíme a otvorenosť konštruktívnej diskusii

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2022198  Dátum zverejnenia: 21.2.2015