PHP programátor

GaRT, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíková 17, 852 50 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Front-end a back-end programovanie webových riešení - prezentačné weby, e-shopy, intranetové aplikácie a podieľanie sa na vývoji nášho redakčného systému.

Hľadáme PHP programátora, ktorý sa pridá do nášho skúseného tímu. Nadšenec pre nové technológie, ktorý niečo málo vie a zvyšok ho naučíme my.

NÁPLŇ PRÁCE:
§ tvorba webových stránok na základe grafického návrhu
§ vývoj nadstavbových riešení pre už existujúce projekty
§ správa webových stránok našich klientov
§ práca s MySQL databázou

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE:
§ nevyhnutná je znalosť OOP v PHP
§ výhodou je pokročilá znalosť jQuery a Bootstrap Grid System

Práca v odbornom tíme mladých dynamických ľudí, ktorí sa radi podelia o svoje skúsenosti.

Ponúkame:
§ Stať sa členom rodiny GaRT
§ Mladí dynamický tím
§ Rastúca agentúra s veľmi zaujímavými nadnárodnými projektmi
§ Možnosť zlepšiť zručnosti a získať nové skúsenosti
§ Flexibilný pracovný čas
§ Pekné kancelárie na 12 poschodí s výhľadom
§ Káva zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Základy
CSS - Pokročilý
HTML - Expert
JavaScript - Základy

samostatnosť
zodpovednosť
ochota učiť sa novým veciam
dodržiavanie termínov

Sme moderná spoločnosť, ktorá ponúka svojim klientom komplexné marketingové a reklamné služby. V našom portfóliu nenájdete iba weby, optimalizáciu a online reklamné kampane, ale aj štandard ako DTP, tlač či tvorbu a realizáciu reklamných kampaní alebo firemných akcií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2910843  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou