Grafický dizajnér

GaRT, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíková 17, 852 50 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie kreatívnych návrhov do reklamných kampaní, vytváranie corporate identity, participácia na tvorbe a návrhoch komunikačných stratégií reklamných kampaní klientov,
- možnosť invenčne prekračovať hranice grafického dizajnu
- pevný pracovný čas

Platforma: PC/MAC

- možnosť sebarealizácie
- samostatná a dynamická práca
- mobil
- k dispozícii služobné auto (počas pracovnej doby)
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Životopis spolu s PORTFÓLIOM SVOJICH PRÁC zasielajte na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme do tímu dravého a kreatívneho grafika, schopného kreatívne myslieť aj v časovom strese, ktorý kladie dôraz na nové trendy v grafickom dizajne, má skúsenosti s print a online grafikou a je schopný samostatne riešiť zadané úlohy.

Sme moderná spoločnosť, ktorá ponúka svojim klientom komplexné marketingové a reklamné služby. V našom portfóliu nenájdete iba weby, optimalizáciu a online reklamné kampane, ale aj štandard ako DTP, tlač či tvorbu a realizáciu reklamných kampaní alebo firemných akcií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1331035  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou