OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Pre nášho partnera, obchodnú firmu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti priemyselnej chémie, hľadáme výnimočných obchodníkov pre rozšírenie ich kolektívu.

POŽIADAVKY

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie
  • Výrazné komunikačné schopnosti
  • Profesionálne vystupovanie
  • Výnimočné obchodné zručnosti
  • Dosahovanie nadpriemerných výsledkov
  • Používanie PC na užívateľskej úrovni
  • Vodičský preukaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE

  • Prezentácia výrobkov
  • Zabezpečenie objednávok tovaru
  • Starostlivosť o stálych zákazníkov
  • Vyhľadávanie nových zákazníkov
  • Budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
  • Zabezpečenie rastu predaja a predajných výsledkov
  • Zasielanie pravidelných správ o činnosti

PONÚKAME

  • Uplatnenie v dlhodobo profitujúcej firme so zahraničným kapitálom
  • Exkluzivitu na slovenskom trhu
  • Prácu v najdlhšie pôsobiacej firme na trhu
  • Moderný systém práce
  • Jedinečné produkty vysokej kvality
  • Motivujúce platobné podmienky a benefity
  • Zárobok vo firme až na úrovni 5-násobku slovenského priemeru
  • Služobné auto a mobil je samozrejmosťou

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na recruiting@garnetpeers.com. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady pre túto prácu.
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2847283   Dátum zverejnenia: 13.7.2017