PR Manager pre región SK & HU

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Značka GANT nepredstavuje len módu, ale predovšetkým životný štýl. GANT je na trhu každým rokom silnejší a to aj vďaka svojim zamestnancom, ktorí sú na svoju prácu hrdí. Chcete rovnako ako my považovať svoju práci za svoj koníček? Chcete sa každé ráno tešiť do práce? Teraz máte šancu získať prácu svojich snov.
Ste v módnom svete ako ryba vo vode? Ste skúsený v oblasti PR, kreatívny v nápadoch, chcete držať opraty vo vlastných rukách? Nečakané situácie pre vás nie sú problémom, ale výzvou, ako zdokonaliť svoje schopnosti? Ak áno, určite nám pošlite Váš životopis. Tešíme sa!

Čo bude Vašou náplňou práce?
* Výber vhodných médií pre prezentáciu módnych značiek na
Slovensku, v Maďarsku a ich monitoring
* Úzka spolupráca so slovenskými a maďarskými redaktormi a
stylistmi
* Príprava textových a obrazových materiálov (v slovenskom a maďarskom jazyku) a ich umiestňovanie do relevantných médií
* Príprava dlhodobých a krátkodobých PR plánov, plánov
komunikácie k jednotlivým kampaniam a príprava press tripov pre
novinárov
* Komunikácia s marketingovými oddeleniami jednotlivých
nákupných center
* Príprava a kontrola PR rozpočtu
* Koordinácia on-line marketingových aktivít a marketingu
sociálnych sieti.
* Príprava a realizácia internej komunikácie

Hľadáme nielen PR Managera, ale ambasádora značky!

Čo ponúkame?
* Prácu, ktorú budete milovať a ktorá Vám každý deň prinesie nové zážitky a skúsenosti
* Zodpovednú a tvorivú prácu pre profesionálov, ktorí chcú rozvíjať svoj potenciál a profesne rásť
* Zamestnanie v úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
* Priateľský kolektív a rodinnú atmosféru
* Flexibilnú pracovnú dobu
* Priestor pre vaše nápady
* Značkové pracovné oblečenie
* Prácu v designovom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Čo od Vás požadujeme?
* Minimálne 2 ročnú prax v odbore PR - skúsenosti v oblasti módy, textilu sú výhodou
* Slovenský a maďarský jazyk - vynikajúcu znalosť slovom a písmom
* Anglický jazyk - vynikajúcu znalosť slovom a písmom
* Ovládanie aplikácií MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) – pokročilá úroveň
* Vodičský preukaz skupiny B
* Samostatnosť, flexibilitu, spoľahlivosť, kultivovaný prejav a nadšenie učiť sa nové veci
* Ochotu cestovať

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 1860277  Dátum zverejnenia: 20.10.2014