Supplier specialist / logistik

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Máj 2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou v logistike? Dokážete asertívne komunikovať v anglickom jazyku? Ste pozitívnou a silnou osobnosťou? Dokážete zvládať aj záťažové situácie? Ak ste odpovedali na všetky otázky ÁNO, tak Vás radi privítame na výberovom konaní v našej spoločnosti.

Čo bude Vašou náplňou práce?

 Sledovať tok tovaru/vzoriek od dodávateľov až po príjem na sklade;
 E-mailová a telefonická komunikácia s dodávateľmi z celého sveta;
 Kontrola príjemiek a dodacích listov, ich porovnanie s fyzickým stavom na sklade a následne riešenie nedostatkov priamo s dodávateľmi;
 Optimalizácia dopravy, objednávanie dopravcov a riešenie reklamácii;
 Zabezpečovanie a párovanie dokumentov pre účtovníctvo – faktúry, dobropisy, príjemky;
 Spracovanie štatistík – INTRASTAT;
 Tvorba cestovných príkazov pre zamestnancov skladu a vedenie knihy jázd pre príslušné vozidla.

Čo ponúkame?

 Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
 Priateľský kolektív
 Vhodné platové ohodnotenie
 Možnosť učiť sa, rozvíjať svoj potenciál a profesne rásť
 Mobilný telefón
 Notebook

• Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis s aktuálnou fotografiou.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti GANT Slovakia, s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Čo od Vás požadujeme?

 Stredoškolské vzdelanie s maturitou;
 Komunikatívna znalosť anglického jazyka;
 Znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet Explorer);
 Vodičský preukaz B;
 Bezúhonnosť;
 Zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné zručnosti a schopnosť riešiť problémy.

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Vesna Korošová PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 1717128  Dátum zverejnenia: 17.4.2014