Country Retail Manager SR

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetko ide ruka v ruke. Tak ako vyrábame oblečenie tej najvyššej kvality, snažíme sa našim klientom poskytovať aj špičkový servis a poradenstvo. Naši zákazníci sú nároční a chcú len to najlepšie. Preto hľadáme dynamického človeka, ktorý bude svoju prácu robiť s radosťou a pre ktorého je excelentný zákaznícky prístup samozrejmosťou.

Aká bude Vaša pracovná náplň?

Retail Country Manager riadi sieť predajní GANT Stores v Slovenskej Republike a otvára nové predajne.

Vykonáva kontrolnú činnosť, vedie a motivuje tím vedúcich predajní, ich zástupcov a predajcov. Nepretržite monitoruje a identifikuje možnosti na zlepšenie fungovania jednotlivých predajní. Súčasťou náplne práce sú časté pracovné cesty v rámci Slovenskej Republiky.

- Zodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja v SR.
- Poskytovanie potrebných informácií všetkým zamestnancom na predajniach, zodpovednosť za znalosť všetkých interných nariadení, smerníc a manuálov, kontrola dodržiavania smerníc a štandardov spoločnosti na predajniach.
- Koučing, riadenie, vedenie a motivácia tímov na jednotlivých predajniach.
- Monitoring aktuálneho vývoja na trhu a aktivít konkurencie.
- Účasť na procese tvorby objednávok pre predajne.
- Monitoring tovaru na predajniach (skladba, množstvo, kvalita, prezentácia).
- Komunikácia s obchodnými centrami a zákazníkmi.
- Úzka spolupráca s oddeleniami HR, marketingu, logistiky, IT, Store Concept a centrálou spoločnosti.

Čo by sme Vám radi ponúkli?

- Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
- Atraktívne platové ohodnotenie a bonusy
- Mobilný telefón
- Notebook
- Služobné auto
- Nákup tovaru značky GANT, PeakPerformance a La Martina za zvýhodnené ceny
- Príspevok na stravovanie
- Možnosť kariérne rásť a vzdelávať sa
- Priateľský kolektív
- Prácu v dizajnovom prostredí
- Možnosť zúčastniť sa na firemných akciách

Informácie o výberovom konaní

Podmienky výberového konania

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis s aktuálnou fotografiou.

Radi by sme, ale uchádzačom, ktorí nespĺňajú požiadavky na danú pozíciu, z časových dôvodov nemôžeme odpovedať.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti GANT Slovakia, s.r.o. dávate súhlas na spracovanie týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov za účelom získania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Čo od Vás očakávame?

- Vzdelanie SŠ, VŠ výhodou.
- Prax v riadení väčšieho tímu zamestnancov v retailovej spoločnosti je podmienkou.
- Skúseností na pozícii stredného manažéra min. 2 roky.
- Počítačové znalosti – Microsoft (Excel, Word, Power Point, Outlook), internet – pokročilá úroveň.
- Jazykové znalosti – komunikatívna znalosť anglického jazyka.
- Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič.
- Manažérske a organizačné zručnosti, orientácia na výsledok.
- Reprezentatívne vystupovanie, komunikačné a prezentačné zručnosti.
- Kreativita, flexibilita, zodpovednosť, empatia.

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 1668014  Dátum zverejnenia: 19.11.2014