Zodpovedný Farmaceut, Farmaceut alebo Lietajúci Farmaceut

GANA TRADE, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť pre ZF alebo F do zabehnutej siete lekární v Ba, alebo do jednej lekárne s 12 hod prevádzkou. Prevádzka otvorená 12 hodín v Po-Ne od 09.00 do 21.00.
Farmaceut: expeduje lieky viazane lekárskym predpisom, retaxuje a riadi sa pokynmi zodpovedného farmaceuta.
Zodpovedný farmaceut: totožná práca ako Farmaceut + riadi tím lekárne
Lietajúci Farmaceut: vykonáva pozíciu Farmaceuta na rôznych lekárňach v Bratislave

možnosť pracovať v prosperujúcej lekárni, etablovaná rastúca spoločnosť, zvýhodnené produkty, príjemný kolektív

Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- zodpovedný farmaceut s riadiacimi zručnosťami
- farmaceut s predajnými zručnosťami a potenciálom kvalitného poradcu klienta
- príjemné vystupovanie
- odbornosť a ochota neustáleho vzdelávania sa
- orientácia na výsledky
- v prípade lietajúceho farmaceuta ochota pracovať striedavo na viacerých prevádzkach

Spoločnosť prevádzkujúca lekárne v rámci Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2493923  Dátum zverejnenia: 9.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresníme pri osobnom pohovore