Farmaceut / Zodpovedný farmaceut

GANA TRADE, a.s.

Miesto práce
Hriňová, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
• Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
• Spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky.
• Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov.
• Kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
• Kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
• Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
• Koordinovanie práce farmaceutických laborantov.

- práca v progresívne sa rozvíjajúcej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- výhodná pracovná doba 07:30 -16:00
- kontinuálne vzdelávanie zamestnancov nad rámec kreditovaných školení
- balíček sociálnych benefitov
- služobné auto aj na súkromné účely

Konkrétne informácie upresníme na osobnom pohovore, na ktorý budú pozvaní uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky VŠ vzdelania v odbore farmácia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-samostatnosť,
-zodpovednosť
-komunikatívnosť
-empatia, príjemné vystupovanie
-chuť sa vzdelávať

Spoločnosť prevádzkujúca lekárne v rámci Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2125988  Dátum zverejnenia: 3.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresníme na pracovnom pohovore