Zodpovedný farmaceut

GANA TRADE, a.s.

Miesto práce
okres Ružomberok
Termín nástupu
1.1.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia práce lekárne a riadenie pracovného kolektívu.
• Riadenie, koordinácia, kontrola a poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni.
• Dodržiavanie platných predpisov a nariadení, pokynov a usmernení nadriadených orgánov. Komunikácia s príslušnými kontrolnými orgánmi.
• Vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
• Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
• Spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky.
• Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov.
• Kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
• Kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
• Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
• Koordinovanie práce farmaceutov a farmaceutických laborantov.

Budú upresnené na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Licencia odborného zástupcu je podmienkou.

Spoločnosť prevádzkujúca lekárne v rámci Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1908373  Dátum zverejnenia: 24.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou