Zodpovedný farmaceut

GANA TRADE, a.s.

Miesto práce
okres Rožňava
Termín nástupu
1.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Celkové vedenie chodu lekárne, vedenie ľudí,o bjednávanie liekov, príjem, výdaj a predaj liekov a iného zdravotníckeho materiálu, fakturácia, zabezpečenie dodržiavania požiadaviek správnej lekárenskej praxe

Výhodné platové podmienky, možnosť odborného rastu
Ostatné benefity budú upresnené na pracovnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Splnenie legislatívnych požiadaviek na výkon pozície odborného zástupcu pre poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni.

Spoločnosť prevádzkujúca lekárne v rámci Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1838377  Dátum zverejnenia: 18.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou