Vodoinštalatér / Kurenár

GAMIX Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dobré platobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí - jednotlivcov aj partie - na montážne práce (vodovodné a kanalizačné rozvody, kúrenie, plyn).

Vaše žiadosti/životopisy zasielajte výlučne emailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

voda, kúrenie, plyn

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- práca s bežne využívanými materiálmi (PPR, HT, pozink, Geberit, ...)
- orientácia na cieľ
- profesionál vo svojom obore
- tímový hráč

Hlavným zameraním spoločnosti GAMIX Slovakia, a.s., je realizácia dodávky a montáže komplexných zdravotechnických zariadení, ústredného kúrenia, rozvodov inžinierskych sieti - vodovodov, kanalizácie a plynu, výstavba a rekonštrukcia bytových a polyfunkčných objektov.

Snaha pracovníkov spoločnosti je zúročiť dlhodobé skúsenosti, nadviazať na tradíciu z minulosti a v spolupráci so stabilnými partnermi vybudovať silnú stavebnú spoločnosť na slovenskom trhu.

Naše mnohoročné skúsenosti, odborná a technická znalosť sú zárukou kvality poskytovaných prác a ponúkaných služieb. Cieľom našej spoločnosti do budúcnosti je zvýšiť podiel na trhu pri výstavbe investičných celkov a polyfunkčných objektov, schopnosť reagovať na potreby našich zákazníkov a poskytovať nové nápady na vylepšenie ponuky pre potenciálnych klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1509800  Dátum zverejnenia: 28.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dobré platobné ohodnotenie