C++/C# programátor, Skriptér počítačových hier

Games Farm, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie, alebo skriptovanie hier pre PC, XBOX One, Playstation 4, Mac, Linux a iné herné platformy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Programovanie v C++, resp C#. Ideálne skúsenosti s Unity, alebo herným programovaním.

Games Farm, s.r.o. je v súčasnosti jednou z najskúsenejších spoločností na Slovensku aj v širšom regióne, ktorá sa zapodieva vývojom počítačových hier.

Ako jediná spoločnosť na Slovensku pracujeme a máme skúsenosti aj s najnovšími platformami ako XBOX One, Playstation 4 a aj s ostatnými platformami.

Ponúkame kreatívnu a zábavnú prácu na projektoch, ktoré budú hrať milióny ľudí po celom svete - fantasy a sci-fi RPG hry, lietadlové simulátory a ďaľších ambicióznych projektoch.

Možno čakáme práve na TEBA - neváhaj a ozvi sa nám! Čaká ťa skvelý tím, kreatívne prostredie a nové zábavné výzvy v spojení s adekvtánym platovým ohodnotením.

Zabudni na stereotyp - u nás sa pri tvorbe hier naozaj nudiť nebudeš!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2169731  Dátum zverejnenia: 28.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou