C# Developer

Gamanet a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 4 000 EUR/mesiacZákladná mzda 1500,- EUR je navýšená o odmeny až do výšky 2500,- EUR v závislosti od výkonnosti a odovzdanej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa svet informačných technológií a chceš získať skúsenosti v medzinárodnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti? Do nášho mladého a kreatívneho tímu hľadáme nového kolegu na pozícii C# Developera.

Globálna technologická firma rozširuje svoj mladý tím expertov a Ty sa môžeš stať jeho súčasťou. Medzinárodné prostredie, profesionálny tím a individuálny prístup. Ponúkame Ti nielen priestor na realizáciu a stabilné zázemie v softvérovej firme, ale najmä férovú a dlhodobú spoluprácu. Oceníme Tvoje individuálne schopnosti aj tímového ducha. Sprav krok vpred, pošli nám svoj životopis a začni aj Ty s nami meniť svet bezpečnosti!

Náplňou práce je:
- vývoj klient/server užívateľskej aplikácie
- programovanie komunikácie s rozmanitými bezpečnostnými zariadeniami (prístupové , kamerové, požiarne, zabezpečovacie systémy)

Ak sme Ťa našou ponukou zaujali, zašli nám svoj životopis. Radi Ťa privítame na osobnom stretnutí, kde Ti bližšie predstavíme našu spoločnosť a náplň práce.

- práca pri vývoji moderných produktov v dynamickom prostredí s najnovšími technológiami .NET
- odborný rast v problematike
- platové hodnotenie podľa pracovných výsledkov
- práca s dlhodobou perspektívou
- flexibilný pracovný čas, možnosť práce z Home Office
- HR program (týždeň dovolenky navyše, sickday)
- zdravotná starostlivosť v privátnej zdravotníckej klinike
- firemné akcie

Prvé kolo pohovorov bude prebiehať formou skype/tel. Prosím uchádzačov, aby zasielali aj skype kontakt, pokiaľ to je možné.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
SQL - Základy
.NET - Základy
Klient/server administrácia - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s návrhom a skladaním elektronických zariadení výhodou
- práca v tíme
- analytické myslenie
- základy anglického jazyka (čítanie manuálov)

Najdôležitejším predpokladom je všaj Tvoje nadšenie pre prácu a chuť vzdelávať sa a rásť. My Ti vytvoríme pracovné prostredie, v ktorom sa budeš môcť naplno rozvíjať.

Gamanet a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom software v oblasti bezpečnosti. Od uvedenia integračného bezpečnostného systému C4 na trh v roku 2005, sa systém zdokonaľuje a vyvíja tak, aby uspokojil neustále rastúce potreby svetového trhu. Gamanet a.s. má okrem hlavného sídla v Bratislave pobočky v Južnej aj Severnej Amerike, na Blízkom východe, na Ukrajine. Našimi obchodnými aktivitami pokrývame celosvetovo viac ako 350 partnerov z takmer 30 krajín. Bližšie informácie o spoločnosti Gamanet a.s. môžete nájsť na našom webe www.c4portal.com.

Neustále rozširujúci sa mladý kolektív expertov z oblasti vývoja software, technickej podpory a obchodu hľadá nových členov do svojho tímu. Ak chcete byť jeho súčasťou, neváhajte nám zaslať svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1629031  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac