Elektrikár - montážny pracovník

GAMA MONT s.r.o.

Veľké Zálužie, Rapatská 910 - sídlo GAMA MONT s.r.o., Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž el. rozvodov: (domy,bytové domy, firmy)
Finalizačná montáž: (zásuvky ,vypínače, osvetlenia,domové rozvádzače)
Pomocné prípravné práce pre profesie vodoinštalatérstvo,kúrenárstvo
Po zaučení montáž a servis klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel.

možnosť profesijného rastu, dovolenka, práca v mladom kolektíve,

Uplatnenie na danej pozícii si nájde uchádzač manuálne zručný s tímovým duchom.
Náplň práce nie je len elektroinštalačného zamerania, ale do náplni práce spadajú aj rôzne pomocné práce súvisiace s vodoinštalatérstvom a kúrenárstvom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

mechanická zručnosť, časová flexibilita, schopnosť pracovať vo väčšom kolektíve, chuť do práce, ochota vzdelávať sa, platná vyhláška § 21 elektrotechnik, § 22 samostatný elektrotechnik

Spoločnosť GAMA MONT s.r.o. sa zaoberá návrhmi a komplexnými realizáciami v oblasti technického zariadenia budov so zameraním sa na obnovu jestvujúcich bytových domov. Sme na trhu už viac ako 10 rokov, máme vlastné priestory vo Veľkom Záluží (cca 10km od Nitry). Momentálne v našej firme pracuje viac ako 20 kmeňových pracovníkov, ktorým zabezpečujeme korektný prístup, istotu a stabilitu v zabehnutej a finančne stabilnej spoločnosti.
Bližšie informácie - www.gamamont.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 541967  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou