Prípravár stavieb, koordinátor

GAMA MONT s.r.o.

Miesto práce
Biovetská 44, 949 05 Nitra, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
september 2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a technické zabezpečenie stavieb, zákaziek, vykonávanie obhliadok na mieste realizácie, evidencia úloh.
Koordinácia prác na danej zákazke, komunikácia s montérmi na stavbe, komunikácia so zákazníkmi, evidencia a vybavovanie ich požiadaviek, kontroling zrealizovaných prác.
Komunikácia s dodávateľmi, objednávanie tovarov a služieb, samostatné riešenie úloh, ktoré sa vyskytnú na danej stavbe.

Motivačné odmeny podľa výkonu.

Ponúkame stabilnú pracovnú pozíciu v zabehnutej a serióznej firme s pôsobnosťou v SR a v zahraničí ( Rakúsko).
Po úspešnom zapracovaní sa do nášho tímu je možný kariérny postup.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, stavebníctvo je výhodou

Vodičský preukaz

B

Pokročilé zručnosti v práci na PC a internete sú podmienkou.
VP, skupina B + dobré šoférske skúsenosti sú podmienkou.
Skúsenosti z oblasti stavebníctva sú podmienkou.

Spoločnosť GAMA MONT s.r.o. sa zaoberá návrhmi a komplexnými realizáciami v oblasti technického zariadenia budov so zameraním sa na obnovu jestvujúcich bytových domov. Sme na trhu už viac ako 10 rokov, máme vlastné priestory vo Veľkom Záluží (cca 10km od Nitry). Momentálne v našej firme pracuje viac ako 20 kmeňových pracovníkov, ktorým zabezpečujeme korektný prístup, istotu a stabilitu v zabehnutej a finančne stabilnej spoločnosti.
Bližšie informácie - www.gamamont.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1426479  Dátum zverejnenia: 4.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou