Asistent technického riaditeľa

GAMA MONT s.r.o.

Veľké Zálužie, Rapatská ul. č. 910, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
február 2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denné riešenie úloh podľa pokynov technického riaditeľa.
Obhliadky stavieb.
Zhotovovanie cenových ponúk a rozpočtov.
Príprava pre realizáciu vykonávaných stavieb a inštalácií.
Zabezpečovanie logistiky, komunikácia so zákazníkom ako aj s dodávateľmi.
Aktívna spoluúčasť na obchodných a marektingových aktivitách firmy.
Aktívna práca v teréne - spoluúčasť na kontrolingu na stavbe, resp. mieste realizácie zákaziek.

Firemné PC a firemný mobilný telefón.
Po úspešnom etablovaní sa do nášho tímu, možnosť používať firemné vozidlo aj na súkromné účely.

Hľadáme aktívneho a flexibilného človeka, ktorý by chcel realizovať svoje ambície v zabehnutej a stabilnej firme, ktorá sa zaoberá inštaláciami systémov TZB. Ponúkame dynamickú a zaujímavú prácu, stabilné zázemie, zaučenie a podporu zo strany firmy, seriózny prístup ako aj motivačné finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredná priemyselná stavebná škola

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, časová flexibilita.
Schopnosť aktívne a samostatne riešiť zadané úlohy.
Technické myslenie, znalosti a skúsenosti z oblasti technického zariadenia budov sú výhodou.
Výborné zručnosti v práci s PC.

Spoločnosť GAMA MONT s.r.o. sa zaoberá návrhmi a komplexnými realizáciami v oblasti technického zariadenia budov so zameraním sa na obnovu jestvujúcich bytových domov. Sme na trhu už viac ako 10 rokov, máme vlastné priestory vo Veľkom Záluží (cca 10km od Nitry). Momentálne v našej firme pracuje viac ako 20 kmeňových pracovníkov, ktorým zabezpečujeme korektný prístup, istotu a stabilitu v zabehnutej a finančne stabilnej spoločnosti.
Bližšie informácie - www.gamamont.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1396279  Dátum zverejnenia: 16.1.2017