Elektrotechnik

Galmm s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ASAP
1 350 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od schopností a skúseností kandidáta + mesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie elektroprevádzkovej údržby zariadení

- Odstraňovanie porúch na technologických zariadeniach

- Opravy riadiacich systémov liniek

- Návrh a implementáciu nových elektrotechnických riešení pre zlepšenie prevádzky zariadení

- Pravidelné testovanie a kalibrácia zariadení na zabezpečenie ich spoľahlivej prevádzky

- Spoluprácu s inými oddeleniami na riešení komplexných problémov s technickými zariadeniami  - Práca v nepretržitej prevádzke, vrátane víkendov a sviatkov podľa potreby.

- Pracovná doba môže byť ovplyvnená potrebami prevádzky a prípadnými havarijnými situáciami, ktoré si vyžadujú rýchle riešenie.

  • Polročné a koncoročné odmeny
  • Odporúčací bonus /200 €-500 €/
  • Náborový príspevok /50€ - 250 €/
  • Príspevok na rekreáciu/športovú činnosť dieťaťa /max.275 €/
  • Príspevok na DDS
  • Odmeny pri pracovných jubileách /5,10,15,20,25,30 rokov/
  • Odmeny pri životnom jubileu /40,50,60 rokov/
  • Odmena pri narodení dieťaťa/pri svadbe
  • Odmena pre darcov krvi pri získaní Jánskeho plakety – zlatá, strieborná, bronzová
  • Mimoriadne odmeny na podnet vedúcich pracovníkov
  • Odmeny za zlepšovacie návrhy
  • Bezúročná pôžička pre zamestnancov do výšky 1000 €
  • Deň dovolenky nad rámec ZP /na základe návrhu nadriadeného pracovníka v prípade mimoriadnej aktivity.../

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok

Počet rokov praxe

1

- Hľadáme Elektrotechnika s pozitívnym prístupom k práci.

- Požadujeme dochvíľnosť a schopnosť práce samostatne.

- Flexibilita a zodpovednosť sú pre nás samozrejmosťou.

- Vzdelanie: vyhláška 508/2009 - § min. 22.

- Typicky požadované hard skills: znalosť elektrotechniky, skúsenosti s opravou strojov.

- Typicky požadované soft skills: komunikačné schopnosti, tímový hráč.

Spoločnosť Galmm, s.r.o je slovenská firma pôsobiaca na trhu od roku 1993 v Ružomberku, ktorá sa špecializuje na povrchovú úpravu kovov a lakovanie dielov, predovšetkým pre automobilový priemysel.
V prevádzke Čadca je automatická linka pre KTL lakovanie ako aj práškové lakovanie. V súčasnosti v závode Čadca je zamestnaných viac ako 70 zamestnancov a stále hľadá nových ľudí to tímu..

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Tkáčiková
Tel.: +421918577417
E-mail: poslať životopis
ID: 4789876  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac