Automechanik

GALIMEX s.r.o.

Miesto práce
Sučianska 49, Martin, okres Martin
Termín nástupu
01.06.2015
700 - 1500 EUR/mesiac, podiel na prevedenej práci + základný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Automechanik, v značkovom servise VW, ŠKODA, AUDI, v prevádzke Martin

pravidelné školenia na zvýšenie kvalifikácie v obore
výborné technické zázemie
primerané sociálne benefity

profesný životopis, Galimex s.r.o. si vyhradzuje právo neodpovedať na ponuky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v obore, prípadne tesne po ukončení vzdelania, schopnosť učiť sa nové postupy

Predmetom činnosti je predaj a servis automobilov Volkswagen, Audi, Škoda . Okrem autorizovaného predaja a servisu ponúkame kompletný sortiment originálnych náhradných dielov a doplnkového autoprislušenstva. Spoločnosť Galimex s.r.o. je jednou z najväčších firiem na Slovensku v oblasti predaja a servisovania vozidiel koncernu Volkswagen, ktorá je na trhu už 27 rokov a zamestnáva viac ako 100 ľudí. Sme pravidelne každý rok certifikovaný podľa normy ISO, ako aj podľa štandardov jednotlivých značiek, ktoré zastupujeme. Naša spoločnosť uprednostňuje pracovný vzťah s takými záujemcami, ktorí majú záujem o dlhodobý pracovný pomer.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 266897  Dátum zverejnenia: 7.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1500 EUR/mesiac, podiel na prevedenej práci + základný plat