Key Account Manager

Galileo Corporation s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme přední česká společnost poskytující internetové aplikace pro samosprávu (obce, města).
V současné době expandujeme na Slovensko a hledáme schopné obchodního zástupce pro rozšíření našeho týmu.

Požadujeme: Zaměření na zákazníka, důslednost, komunikační schopnosti, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, ŘP sk.B.

Nabízíme pracovní poměr na IČ (živnostenský list).

V případě zájmu o pracovní pozici pošlete strukturovaný životopis a kontaktní údaje.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1969234  Dátum zverejnenia: 4.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.