Logo Galéria mesta Bratislavy

Personál prvého kontaktu - dozor v expozícii + zástup v pokladni

Galéria mesta Bratislavy

Miesto práce
Mirbach Palace, Františkánske námestie 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
433,5 - 478,5 EUR/mesiaczákonné príplatky (so,ne,sviatok) ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň (druh) práce pre činnosť personál prvého kontaktu

je:

  • kontrola vstupeniek,
  • ťažisko práce je v strážení exponátov prideleného výstavného priestoru,
  • uvádzačská práca,
  • podávanie informácií

a zastupovanie v čase čerpanie dovolenky v pokladni, kde je pre činnosť práce pokladníčky:

Uvádzačská práca, podávanie informácií, predaj vstupeniek na rôzne akcie a propagačných materiálov so zodpovednosťou za správne vyúčtovanie tržieb.

  • pracovný pomer = polovičný pracovný úväzok,
  • pracovná doba je ut-ne obtýždeň (turnusová práca),
  • počet hodín za týždeň: 19,5 hod / týždenne v priemere
  • pracovný čas: od 11:00 do 18:00 (v stredy od 13-20),
  • dovolenka: 1,5 dňa / odpracovaný mesiac,
  • sick day po skúšobnej dobe - 2 dni/ kalendárny rok,
  • multi-sport karta - po skúšobnej dobe,
  • príspevok do 3.piliera - po 12 mesiacoch trvania PP,
  • 50% zľava na nákup publikácií vydaných GMB,
  • rekreačný príspevok - po 24 mesiacoch trvania PP

Svoj životopis a žiadosť o prijatie do zamestnania a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte e-mailom alebo priamo reakciou cez stránku profesia.
Na pohovor sú pozvaní len vybraní/é uchádzači/uchádzačky.
Pozícia je vhodná aj pre dôchodcu/dôchodkyňu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Zručnosti a schopnosti, ktoré od uchádzača/ky očakávame sú

  • ​komunikatívnosť
  • flexibilita
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • spoľahlivosť

Galéria mesta Bratislavy-prispevková organizácia
- zbierková a galerijná činnosť, realizácia výstav

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Sovová
Tel.: +421949017231
E-mail: poslať životopis
ID: 4831151  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 433,5 EUR/mesiac