Logo Galéria mesta Bratislavy

Online marketing špecialista/ka

Galéria mesta Bratislavy

Františkánske námestie, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
15.7.-1.8.2024
1 200 - 1 750 EUR/mesiacV súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z . o odmeňovaní vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky praxe, PT 8. Funkčný plat bude zodpovedať plneniu predpísaných kvalifikačných a odborných predpokladov vrátane skutočnej praxe uchádzača/ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • 100 % úväzok (37,5 hod/týždenne v priemere);
  • Tvorí online marketingovú stratégiu a zodpovedá za jej implementáciu v súlade s koncepciou rozvoja organizácie;
  • Zodpovedá za plánovanie a tvorbu obsahov naprieč online kanálmi (sociálne siete, Google, PPC, direct mailing, web, partnerské weby);
  • Kontroluje a vyhodnocuje štatistiku online kanálov, analyzuje online marketingový trh, identifikuje potencionálne príležitosti a trendy;
  • Zodpovedá za časový harmonogram, zabezpečuje administratívu a komunikáciu všetkých zverených projektov;
  • Tvorí rozpočet (plán reklám pre daný rok na všetkých online platformách), zodpovedá za jeho kontrolu a čerpanie;
  • Zodpovedá za napĺňanie a aktualizácie webového sídla www.gmb.sk;
  • Zodpovedá za napĺňanie a aktualizácie aplikácie Mailchimp;
  • V spolupráci s manažérom/kou pre sociálne siete pripravuje stratégiu a kampane a kontroluje výstupy;
  • Tvorí analýzu kľúčových slov a implementuje naprieč online kanálmi;
  • Zodpovedá za obsah a jeho kontrolu na partnerských webových stránkach;

  • ročné odmeny podľa KZ až do výšky FP
  • zvýšenie dovolenky podľa KZVS 5 dní pri 100% úväzku;
  • po uplynutí skúšobnej doby sick day (3 dni/rok);
  • po uplynutí skúšobnej doby príležitosný výkon práce z domu (max 4 dni/mesiac);
  • po skúšobnej dobe možnosť zapojiť sa do programu MULTI-SPORT;
  • po uplynutí 12 mesiacov PP - príspevok na DDS od zamestnávateľa;
  • po uplynutí 24 mesiacov PP - príspevok na rekreáciu;
  • 50% zamestnanecká zľava na publikácie GMB; na denný tábor organizovaný GMB; kávu u Emila

Informácie o výberovom konaní

Na pozíciu reagujte prostredníctvom profesia.sk zaslaním
motivačného listu a životopisu do 06.06.2024.
Následne budú na osobný pohovor pozvaní len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

online marketing,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Administrácia webových stránok - Pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Pay Per Click (PPC) - Mierne pokročilý
Online Marketing - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Všeobecný kultúrny a spoločenský rozhľad; zodpovednosť; dôslednosť; komunikatívnosť; schopnosť pracovať samostatne aj tímovo; spoľahlivosť; inovatívnosť;

Galéria mesta Bratislavy-prispevková organizácia
- zbierková a galerijná činnosť, realizácia výstav

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Sovová
Tel.: +421949017231
E-mail: poslať životopis
ID: 4825839  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac