Manažér/ka sprievodných programov

Galéria mesta Bratislavy

Františkánske námestie, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 076 - 1 300 EUR/mesiacV súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z . o odmeňovaní vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky praxe, PT 8. Funkčný plat bude zodpovedať plneniu predpísaných kvalifikačných a odborných predpokladov vrátane skutočnej praxe uchádzača/ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • úväzok je 80% (30 hod. týždenne v priemere) - 100 %(37,5 hod/týždenne v priemere);(mzdu uvádzame pre 100% úväzok)
  • tvorí koncepciu pre živé programy k výstavám a ku prioritnému projektu GMB - Umenie mesta a zodpovedá za ich organizačné a produkčné zabezpečenie;
  • plánuje ročný rozpočet a zodpovedá za riadne čerpanie prideleného rozpočtu;
  • aktívne sa podieľa na budovaní vzťahu s inštitúciami a súkromným sektorom formou uzatvárania partnerstiev;
  • aktívne sa  podieľa sa na viaczdrojovom financovaní / fundraisingu (príprava podkladov pre grantové žiadosti a prezentácie pre sponzorov, spolupodieľa sa na vyúčtovaní projektov);
  • aktívne sa podieľa na propagácii pridelených sprievodných programov;
  • organizačne a administratívne zabezpečuje prenájmy priestorov GMB;
  • zodpovedá za administratívu agendy sprievodných programov

  • zvýšenie dovolenky podľa KZVS (4 dni pri 80% úväzku, 5 dní pri 100% úväzku);
  • po uplynutí skúšobnej doby sick day (3 dni/rok);
  • po uplynutí skúšobnej doby príležitosný výkon práce z domu (max 4 dni/mesiac);
  • po skúšobnej dobe možnosť zapojiť sa do programu MULTI-SPORT;
  • po uplynutí 12 mesiacov PP - príspevok na DDS od zamestnávateľa;
  • po uplynutí 24 mesiacov PP - príspevok na rekreáciu;

Na pozíciu reagujte prostredníctvom profesia.sk zaslaním motivačného listu a životopisu do 13.5.2024. Následne budú na osobný pohovor pozvaní len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

projektový manažment, event manažment, kulturológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Všeobecný kultúrny a spoločenský rozhľad; asertivita; samostatnosť; zodpovednosť; dôslednosť; komunikatívnosť; časová flexibilita; schopnosť pracovať samostatne aj tímovo; spoľahlivosť.

Galéria mesta Bratislavy-prispevková organizácia
- zbierková a galerijná činnosť, realizácia výstav

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Sovová
Tel.: +421949017231
E-mail: poslať životopis
ID: 4798204  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 076 EUR/mesiac