Lektorka angličtiny, or Native English teacher from Canada or England

Galeb-English s.r.o.

Miesto práce
Hattalova 12/A 83103 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
spresnenie platových podmienok telefonicky alebo na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- individuálna výučba vo firmách alebo v našich učebniach
- výučba kurzov (max. 7 ľudí)

- výuka gramatiky, konverzácií, posluchy, DVD hodiny, simulácie, písanie,

- práca v maldom kolektíve
- možnosť odmietntia klienta
- možnosť privyrobenia si popri práci v inej firme
- zvýšenie platu v prípade spokojnosti vedenia spoločnosti
- profesionalita
- možnosť poskytnutia metodiky
- friendly prístup

Informácie o výberovom konaní

budeme kontaktovať vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické vzdelanie, ale nie je nutnosťou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Flexibilita
- šikovnosť
- pedantnosť
- ochota učiť sa
- príjemné vystupovanie
- upravenosť

Sme mladá a rozvíjajúca sa spoločnosť poskytujúca jazykové a konzultačné služby. Ponuka jazykov je pestrá, zameriavame sa najmä na anglický jazyk, ale ponúkame široký výber jazykov od nemeckého, cez francúzsky jazyk, ktorý je v týchto dňoch veľmi populárny spolu so španielčinou a taliančinou až po čínštinu.
Tím lektorov pozostáva z 15 vzdelaných a kvalifikovaných mladých ľudí slovenského a zahraničného pôvodu. Všetci lektori majú vysokoškolské vzdelanie a odborné skúsenosti.
Naši klienti sú deti, študenti, skupina kamarátov, súrodenci, syn a ocko, zaľúbené páry, manažéri, riaditelia, právnici a podnikatelia....

[email protected]

www.galeb-english.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1715579  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: spresnenie platových podmienok telefonicky alebo na pohovore